top of page

DUYGU SAYAR

THE MANDALORIAN | POP-UP STORE TASARIMI

STAR WARS VE LEGO 20 YILI AŞKIN SÜREDİR BİRLİKTE İŞ BİRLİĞİ YAPIYOR. 2019 YILINDA ÇIKAN VE BİR STAR WARS YAPIMI OLAN "THE MANDALORIAN" DİZİSİNİN ARDINDAN LEGO YENİ STAR WARS SETLERİNİ PİYASAYA SÜRMEYE BAŞLADI. DİZİDE MANDALORIAN HALKININ MOTTOSU OLAN VE İZLEYENLER ARASINDA POPÜLER HALE GELEN " THIS IS THE WAY" SLOGANI LEGO VERSİYONUYLA "THIS IS HOW WE PLAY" OLARAK KARŞIMIZA ÇIKIYOR.


LEGO, YAŞADIĞIN DÜNYAYI KENDİ YOLUNLA YENİDEN ŞEKİLLENDİR ANA FİKRİYLE LEGO SEVERLERİ STAR WARS EVRENİNİ KENDİ YOLLARIYLA DENEYİMLEMELERİ VE BUNLARI PAYLAŞMALARI YÖNÜNDE TEŞVİK EDİYOR.


BU KAMPANYADAN YOLA ÇIKILARAK HEM TEKNOLOJİ İLE İÇ İÇE BÜYÜYEN GENÇLERİ HEM DE KOLEKSİYONER YETİŞKİNLERİ LEGO x STAR WARS EVRENİYLE BULUŞTURMAYI HEDEFLEYEN BİR THE MANDALORIAN POP-UP STORE TASARIMI YAPILMIŞTIR.KAVRAM İLERLEYİŞİNDE İKİ FARKLI MARKANIN BİR FİKİRDEN YOLA ÇIKARAK ORTAK BİR ÜRÜN ORTAYA KOYABİLMESİ YANSITILMAK İSTENDİ.


BİR BÜTÜNDEN AYRILAN PARÇALAR KENDİ İÇİNDE ÖZELLEŞİP FARKLILAŞIRKEN BU PARÇALARIN BÜTÜNDE YARATTIĞI DEĞİŞİMLER ONLARI BİR ARADA TUTAN ANA FİKİR OLARAK YORUMLANMIŞTIR.Kommentare


bottom of page