top of page

Buse İrem AK - Anıl Can MANGAL

PROJE ADI | AVM POP-UP STORE

Monster Notebook Pop-Up Mağazası her yaştan her kesimden insana markayı tanıtmayı amaçlar bu yüzden oyun alanı önemli bir alandır.

Ayrıca tanıtım alanında birçok seçenek ile bilgisayarları kişiselleştirebilir ve tasarlayabilirler. Standart ürün veya kişiselleştirilmiş ürünler olarak ikiye ayırarak kendine özgü alanlar oluşturmaktadır.

Monster Notebook ürünlerini dilediğince tasarlayabilecekleri bir mekan hedeflenmiştir. Bunun yanı sıra gelen misafirler için oturma ve dinlenme alanları da yer almaktadır.
MONSTER, hız vaat eden bir firma biz de mekan tasarımında buna değinmek istedik.


Amfide gelen toplu grupların, ziyaretçilerin dinlenebileceği ve ürünler hakkında oturarak da bilgi alabilecekleri bir ortam tasarlamayı hedefledik.


Mekanın sol tarafında bulunan bilgisayar sunum alanında ise ister ayakta ister oturarak bilgisayarların incelenebileceği bir alan tasarlamayı hedefledik.


Merkezde bulunan oyun alanında bilgisayarların gücünü ve hızını diledikleri oyunlarla deneyimleyebilecekleri bir alan tasarladık.


Bilgisayar kişiselleştirme alanında teknik elemanlar yardımı ile bilgisayarların özelliklerini ihtiyaçları doğrultusunda düzenleyebilecekleri bir alan tasarladık.Comments


bottom of page